Zdrowy kręgosłup

 baner www

 

W Shakti Szkole Jogi prowadzimy regularne zajęcia poświęcone łagodzeniu, znoszeniu i zapobieganiu problemom w obszarze kręgosłupa. Zajęcia te przeznaczone są dla osób narzekających na bóle w kręgosłupie związane ze zwyrodnieniami, przeciążeniami, siedzącym trybem pracy i stresem. 

Podczas zajęć często korzystamy z pomocy takich jak wałki, paski, krzesła, liny. Celem ćwiczeń jest wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, zwiększenie ruchomości stawów oraz likwidacja bólu i napięcia w plecach.

 

 

Grupy kręgosłupowe prowadzą w naszej szkole: Agnieszka Dołengiewicz, Dorota Kobos i Joanna Kołyszko-Tomasik – nauczycielki jogi z wieloletnim i pogłębionym doświadczeniem. Ich zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, a osoby regularnie na nie uczęszczające zgłaszają rzeczywistą poprawę samopoczucia.

 

Grupy kręgosłupowe: pon 18.00, wto 20.00, śro 18.00, pią 17.00.

 

Zapraszamy!