Joga w Dębkach 2017

 

debki baner www1

 

 

JOGA W DĘBKACH NAD BAŁTYKIEM

z Tomkiem Pyrzewiczem

 

26 sierpnia – 2 września 2017

 

 

Dębki to kaszubska osada letniskowa w województwie pomorskim. Położona jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, u ujścia rzeki Piaśnicy, na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Niegdyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa z jedną z ładniejszych piaszczystych plaż polskiego wybrzeża. Dębki to miejsce zupełnie inne niż pozostałe miejscowości nad Bałtykiem.  Ich fenomenu nie da się opisać – trzeba je poczuć, sprawdzić, doświadczyć. 

 

 

 

 

 

Zajęcia z jogi poprowadzi doświadczony, dyplomowany nauczyciel Tomek Pyrzewicz. 

 Tygodniowy warsztat  w sprzyjających okolicznościach – w spokoju, bez stresu, pośrodku pięknej przyrody – pozwoli na uwolnienie głowy od codzienności, wyciszenie i pogłębienie praktyki. Podczas zajęć Tomek wprowadzi do znanych już z codziennych zajęć sekwencji nowe elementy, pozwalające na odkrywanie nowych obszarów jogi.

 

 

Goście warsztatu skorzystają z gościnności Willi Joanna:

http://detlafowka.nadmorze.pl/, http://willajoanna.blogspot.com/

 

 

Willa położona jest na terenie posesji Detalfówka, niecałe 250 metrów od plaży. Do dyspozycji gości zostaną oddane pokoje dwu- i trzyosobowe, a dla rodzin istnieje możliwość udostępnienia większych apartamentów. W każdym pokoju znajdują się łazienki.

 

Cena pobytu, oprócz noclegów i 4,5 h zajęć z jogi dziennie obejmuje także wegetariańskie wyżywienie (obiad i kolację).

Cena za pobyt: 1.300 PLN przy wpłacie do 31 maja 2017, 1.500 PLN przy wpłacie od 1 czerwca 2017.

 

Plan pobytu:

26.8.: przyjazd i zakwaterowanie

27.8.-1.9.: 8.30 herbata, kawa // 9-11.30 joga // 12.00 lunch // 17-19 asany // 19.30 kolacja

2.9.: 8.30 herbata, kawa // 9-10.30 joga // 12.00 lunch // wyjazd

 

 

Rezerwacji miejsc dokonujemy na podstawie wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł,

na konto 88 11602202 0000 0002 5287 0654 (Shakti Yoga Agnieszka Dołengiewicz).

Ilość miejsc ograniczona; o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.