ĆANDRA DAY / DZIEŃ KSIĘŻYCOWY

 

 

baner nowy www 

 

W maju rozpoczęliśmy nową serię zajęć o nazwie ĆANDRA DAY. Zajęcia z tego cyklu będą odbywać się w każdą pełnię.

W trakcie tych sesji skupimy się na praktyce asan przygotowujących do pranajamy i medytacji. Zajęcia prowadzi Agnieszka Dołengiewicz.

Ludzie ciało składa się w 70% z wody. Pełnia oddziałuje nie tylko na oceany, ale również na nasze organizmy. Jest to szczególny czas, w którym ludzie są bardziej pobudzeni, rozwibrowani psychicznie i emocjonalnie, często rozdrażnieni i spięci. Właśnie dlatego w pełnię zalecana jest praktyka wyciszająca i medytacyjna, kumulująca i równoważąca ludzki potencjał energetyczny. 

Zapraszamy do praktyki!

 

Terminy kolejnych Ćandra Days:

środa, 6 września, g. 20:00

czwartek, 5 października, g. 18:00

sobota, 4 listopada, g. 10:00

niedziela, 3 grudnia, g. 11:00