Joga dla dzieci w Shakti

dzieci www

 

 

Od 8 września 2018 rozpoczynamy sobotnie zajęcia z jogi dla dzieci. Sesje będą się zaczynać o godz. 12 i prowadzić je będzie Joanna Paczewska.

 

*Uwaga: wyjątek stanowi 22 września, w tym dniu zarówno zajęcia dla rodziców jak i dla dzieci zaczną się o g. 13.30.

 

Joanna jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej w yakresie hatha jogi. Jogą zainteresowała się szukając dodatkowej pomocy w rehabilitacji córki. Terapia jogą okazała się dla Zosi czymś więcej niż tylko korektą wady postawy i wzmocnieniem mięśni kręgosłupa. Dodatkowe korzyści dla dziecka płynące z praktykowania jogi to rozwijanie motoryki, gibkość, koordynacja ruchowa, poprawa koncentracji i skupienia uwagi, kształtowanie cierpliwości, sposób na rozładowanie emocji, nauka samodyscypliny. A także bardzo ważny element - wzrost wiary w siebie, samoakceptacji.

 

Joga to nie tylko ćwiczenia, to także dobra zabawa. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat.