Dzień otwarty 1 października

 

 

pazdziernik 2017 

Dzień otwarty z Tomkiem Pyrzewiczem

 

Wszystkich, którzy chcą rozpocząć praktykę jogi, serdecznie zapraszamy 1 października 2017 o g. 16 na zajęcia do Shakti Szkoły Jogi.

Specjalną sesję dla osób początkujących, wprowadzającą w praktykę jogi metodą B.K.S. Iyengara, poprowadzi Tomek Pyrzewicz, doświadczony nauczyciel, od wielu lat prowadzący grupy uczniów.

Tego dnia osobom rozpoczynającym praktykę oferujemy 30-dniowe karnety OPEN za 140 PLN.

Maty do ćwiczeń można wypożyczyć w szkole. Ćwiczymy w luźnym, niekrępującym stroju, na bosaka, co najmniej 1,5 godz. po posiłku.

Korzyści wynikające z praktyki jogi:

Joga to obecnie bardzo popularny system ćwiczeń popularny, znakomicie rozwijający się na całym świecie. Joga przyczynia się do polepszenia zdrowia fizycznego i psychicznego, korzystnie wpływa na samopoczucie, regularne ćwiczenia skutkują wyrobieniem zgrabnej, smukłej sylwetki. Jej praktykowanie oddziałuje na cały organizm.

Jogę może ćwiczyć każdy: młodsze osoby często wybierają jej dynamiczne formy, natomiast osoby z dolegliwościami kręgosłupa, sztywnością i bólem stawów preferują zestawy ćwiczeń odblokowujących, łagodnych, terapeutycznych. 

Shakti Szkoła Jogi znajduje się w zabytkowej kamienicy w centrum miasta, na pięknym, wysokim poddaszu. Oferujemy ponad 25 zajęć jogi w tygodniu. W ramach miesięcznego karnetu OPEN można uczestniczyć w dowolnej ilości zajęć. Grupy liczą ok. 15-20 osób. Nasi nauczyciele to dyplomowani, wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem w praktyce jogi i prowadzeniu zajęć.

Do zobaczenia!

 

pazdziernik 2017-1