Medytacje w Shakti Szkole Jogi

 grafika

 

 

Medytacje w Shakti Szkole Jogi

 

W niedzielę, 22 października, rozpoczynamy cykl spotkań poświęconych medytacji. Spotkania te są organizowane za zgodą i z błogosławieństwem Śri Sadguru Atma Malik Mauli, którego Szkoła miała zaszczyt gościć w lipcu tego roku.

Najbliższe spotkanie będzie mieć dodatkowy, szczególny charakter, na ten sam dzień przypada bowiem wielkie indyjskie Święto Światła DIWALI. Świętem tym czci się zwycięstwo światła nad ciemnością, dobra nad złem.

 

Medytacje odbędą się w godzinach 14.30 - 18.00.

 

Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Atma

Adres szkoły: ul. Lwowska 17/19, Warszawa, VI piętro

 

Medytacje są bezpłatne, ale można zostawiać datki, które zostaną przekazane do aszramu w Kokamtham.

 

Medytacje odbywają się także w innych miastach:

www.atmapolska.pl/medytacje.html

www.atmamalik.pl