Dzień otwarty 30.11.2019

kasia dzien2

Dzień otwarty w Shakti Szkole Jogi

z Kasią Markowską

Wszystkich, którzy chcą rozpocząć praktykę jogi, serdecznie zapraszamy na zajęcia do Shakti Szkoły Jogi 30 listopada czerwca 2017 w g. 14.30 – 15.30.

Specjalną sesję dla osób początkujących, wprowadzającą w praktykę jogi metodą B.K.S. Iyengara, poprowadzi Kasia Markowska, doświadczona nauczycielka, od wielu lat prowadząca grupy uczniów.

Tego dnia osobom rozpoczynającym praktykę oferujemy 30-dniowe karnety OPEN za 180 PLN.

Maty do ćwiczeń można wypożyczyć w szkole. Ćwiczymy w luźnym, niekrępującym stroju, na bosaka, co najmniej 1,5 godz. po posiłku.

Korzyści wynikające z praktyki jogi:

Joga to obecnie bardzo popularny system ćwiczeń popularny, znakomicie rozwijający się na całym świecie. Joga przyczynia się do polepszenia zdrowia fizycznego i psychicznego, korzystnie wpływa na samopoczucie, regularne ćwiczenia skutkują wyrobieniem zgrabnej, smukłej sylwetki. Jej praktykowanie oddziałuje na cały organizm.

Jogę może ćwiczyć każdy: młodsze osoby często wybierają jej dynamiczne formy, natomiast osoby z dolegliwościami kręgosłupa, sztywnością i bólem stawów preferują zestawy ćwiczeń odblokowujących, łagodnych, terapeutycznych.  

Shakti Szkoła Jogi znajduje się w zabytkowej kamienicy w centrum miasta, na pięknym, wysokim poddaszu. Oferujemy ponad 25 zajęć jogi w tygodniu. W ramach miesięcznego karnetu OPEN można uczestniczyć w dowolnej ilości zajęć. Grupy liczą ok. 15-20 osób. Nasi nauczyciele to dyplomowani, wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem w praktyce jogi i prowadzeniu zajęć.

Do zobaczenia!