Joga w Forcie Mokotów

mokoto www

 


Drodzy Uczniowie!

 

Zajęcia w Forcie Mokotów w ubiegły weekend okazały się bardzo udane, wszyscy cieszyli się z jogi w realu, ze spotkania i z pysznego jedzenia.

 

W przyszły weekend powtórzymy je w sobotę, 30 maja, w godz. 11-12.30 i 13-14. Obydwie sesje poprowadzi Hubert. Podobnie jak poprzednio będzie można dołączyć na nie również w wersji online.

 

Przypominamy, że ćwiczymy w miejsce o nazwie Mokoto Events (https://pl.mokoto.com.pl). Znajduje się ono w Forcie Mokotów (ul. Racławicka 99, lokal D) i na co dzień zajmuje się organizacją przyjęć oraz zdrowym i pysznym gotowaniem. Mokoto dysponuje dużą, przyjazną przestrzenią, którą można wykorzystać m.in. do praktyki jogi. Jest tu taras-ogródek, w którym można ćwiczyć ciesząc się świeżym powietrzem, a także duża, piękna sala. 

 

Do Fortu można dojechać na rowerze, samochodem (możliwość parkowania do 1,5 h za darmo), tramwajem nr 1, 7, 9, 11, 17, 25, 33 lub autobusem nr 138, 168 (przystanek Wołoska).

 

Konieczne jest zapisanie się na zajęcia poprzez nasz grafik – ilość miejsc jest ograniczona do 10 osób na jednej sesji: https://shaktiszkolajogi.systemate.pl

Cena za pojedyncze zajęcia wynosi 30 zł. Wykupić należy wejściówkę o nazwie Joga Fort Mokotów. 

 

Prosimy o przyniesienie własnych mat do ćwiczeń. Klocki, paski i krzesełka będą na miejscu.

 foto01

foto04

foto05