Do zobaczenia wkrótce!

szkola www

 

Drodzy uczniowie Shakti

Czas pandemii spowodował dużo zmian, w wyniku których nie możemy teraz wrócić na Lwowską. Musimy też zawiesić zajęcia w szkole na ul. Sempołowskiej, ponieważ pomysł się nie sprawdził. Musi zapewne upłynąć więcej czasu, by wyłoniło się coś nowego. Tymczasem będziemy widywać się na zajęciach online i na sesjach weekendowych w plenerze. Będziemy Was informować o naszych planach. Trzymajcie kciuki i kontynuujcie praktykę jogi, która buduje, wzmacnia i uodparnia na wszelkie turbulencje. Trudności i przemiany zawsze przyczyniają się do powstania nowego ładu, do rozwoju i głębszego zrozumienia.

 

Tak się składa, że obchodzimy dziś Światowy Dzień Jogi. Z okazji tego dnia chciałabym podzielić się z Wami pewną refleksją:

Joga to filozofia, która przenosi ponad materię. Rozwój w jodze to droga ucząca rozumieć, że rzeczywistością kieruje nie tylko nasze ego, że to nie tylko trwanie w tym, co znamy i coś więcej niż wspinanie się po stopniach kariery, dające złudne szczęście. Joga to także zaufanie do siły wyższej, uznanie, że to ona nami kieruje i skłania do doświadczania i eksplorowania nowych terenów egzystencji po to, byśmy mogli wzrastać na jej wielu poziomach.

 

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie w imieniu swoim i całego zespołu Shakti.

 

Shanti, shanti, shanti…

 

Aga