Dawid Tabor

dawid-tabor

 

Licencjonowany nauczyciel jogi według tradycji Sivanandy o stopniu „Yoga Siromani". W trakcie kursu nauczycielskiego stopnia Introductory według przekazu B.K.S. Iyengara. Od dziecka zajmuje się sportem, były wspinacz skałkowy o wieloletnim doświadczeniu. Na jogę trafił poprzez problemy zdrowotne i kontuzje i od roku 2009/2010 nieustannie szkoli się i pogłębia swoją wiedzę z zakresu tej starożytnej sztuki. Zafascynowany jest ciałem, anatomią i mechaniką ruchu. Przez swoją chorobę genetyczną i problemy zdrowotne z tym związane nieustannie poszukuje sposobów praktyki która rozwijając, jednocześnie nie wpływa w sposób drażniący na ciało. Poprzez pryzmat własnych doświadczeń i problemów, dla uczniów zawsze stara się być wyrozumiały. „Każdy oddech, to nowa rzeczywistość – bądź ze swoim oddechem w chwili obecnej, a poznasz niepoznane".