Wiola Grabowska

wiola grabowska
"Swoją przygodę z jogą zaczęłam bardzo niezobowiązująco w 2013 roku, kiedy jako zapalona amatorka biegania pierwszy raz stanęłam na macie. Wówczas myślałam, że joga będzie tylko uzupełnieniem treningów i sposobem na zachowanie elastyczności mięśni, a także dniem wytchnienia od niemal codziennego biegania. Jak bardzo się myliłam! Stopniowo coraz częściej biegałam… ale na zajęcia jogi. W końcu buty biegowe wylądowały w schowku a ja w całości poświęciłam się praktyce jogi. Obecnie nieśmiało zaczynam myśleć o uczeniu jogi, co zaowocowało udziałem w Nauczycielskim Programie Szkoleniowym prowadzonym przez Nataszę Moszkowicz i Ewę Wardzałę oraz zdaną ewaluacją Introductory I. Od dwóch lat uczestniczę regularnie w warsztatach prowadzonych przez Roberta Spicę. Na co dzień praktykuję pod okiem Tomka Pyrzewicza."