Warsztat z Romkiem Grzeszykowskim

 romek2018www

 

„Równowaga czterech elementów – ziemi, powietrza, ognia i wody – w praktyce”

22 – 23 września 2018

 

Serdecznie zapraszamy do Shakti Szkoły Jogi na warsztat jogi z Romkiem Grzeszykowskim. Zajęcia przeznaczone będą dla osób z co najmniej sześciomiesięczną praktyką jogi.

 

„Helleńska teoria żywiołów jodze? Różne są momenty inspiracji, niekiedy jest to sen, czasami głęboki medytacyjny wgląd, innym razem spotkanie z drugim człowiekiem.


Spotkanie z Jackiem Santorskim podczas wykładów mindfulness było dla mnie momentem, w którym rozmowa spowodowała rozbłysk synaps, znajome jarzenie na stykach w chwili, kiedy rodzi się coś nowego i przeciera sobie szlak z wewnątrz na zewnątrz. 
Jacek podczas obiadu powiedział, że po każdym wykładzie zastanawia się, czy cztery żywioły były zrównoważone w prelekcji? By wykład był dobry, powinien zawierać ziemię – bazę, wartości, twarde fakty i informacje, czyli elementy gruntowania. Oprócz tego, dobrze by pojawiły się elementy powietrza – inspiracji, tego co pomaga uzyskać elastyczność. Woda powinna być tym, co wiąże się z płynnością i przepływem oraz budowaniem relacji z uczniami. No i ostatni element – ogień, energia – to ona pobudza komórki i synapsy. Po zajęciach zastanawiam się, czy te cztery elementy pojawiły się podczas praktyki i czy były w równowadze, czy sekwencja miała element harmonii, który powoduje, że żywioły służą nam jak dobrze wytrenowane pieski.”

 

Romek o sobie:

„Joga stała się dla mnie drogą do wewnętrznej przestrzeni. Uwielbiam ten rodzaj pobudzenia komórek, który pojawia się podczas zaangażowania w praktykę i poczucie, że energia szybciej krąży w ciele i powoduje, że wibrują komórki. A także spokój, który pojawia się po dobrej pranajamie, kiedy choć na chwilę wracam do swojego źródła i zrozumienie, że to doświadczenie, ten stan pełnego poddania, zawsze tam są. Uczenie jest dla mnie dzieleniem się tym, czego mogłem się nauczyć i doświadczyć, jest radością z dzielenia się tym, co kocham.”

 

Sobota, 22.09.:
8:00-11:00 asany
11:30-13:00 pranajama
16:00-17:00 superwizja
17:00-19:30 asany

Niedziela, 23.09.:
08:00-11:00
11:30-13:00

 

Cena za dwa dni: 300 PLN 

Cena za pojedyncze dni: sobota 190 PLN, niedziela 150 PLN

 

Zapisy na warsztat są dokonywane na podstawie zaliczki w wysokości 150 PLN i przesłania emailowego zgłoszenia wraz z potwierdzeniem dokonania przelweu. Po 10.09.2017 zaliczka staje się bezzwrotna. Wpłaty należy przesyłać na konto: Bank Millenium 88 11602202 0000 0002 5287 0654, Shakti Yoga Agnieszka Dołengiewicz, tytułem: warsztat z Romkiem. Reszta kwoty płatna w szkole, w gotówce, przed rozpoczęciem warsztatu.

 

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą matę i pasek.