Joga w Grecji 2019

 edipsos19 www

Czy pamiętacie jeszcze zapach pomarańczy z Edipsos? Gorące źródła, smaczne jedzenie, błękit nieba i morza i spokojną atmosferę miasteczka? Taki był nasz wyjazd do Grecji z jogą w 2017 r.

 

Mamy dla Was propozycję kolejnego wspólnego wyjazdu do Edipsos, już wkrótce, w terminie 24.05. – 02.06.2019.

 

Wstępny plan: wylot w piątek, z Warszawy, liniami greckimi o g. 18:10, ok. 22 przylot do Aten i noclegw hotelu. Następnego dnia rano przejazd autobusem regionalnym (ok. 3 godz.) i promem na Ewię. Od niedzieli do piątku: ok. 8:30 lekkie śniadanie, 9:30 -11:30 joga, a resztę dnia spędzamy nad morzem, w ciepłych źródłach lub na innych, indywidualnie wybranych atrakcjach. Kto był już w Edipsos, ten wie, że czas spędza się w tym miasteczku powoli, niespiesznie i bardzo przyjemnie. W sobotę rano, 1 czerwca, wyjeżdżamy do Aten, tam mamy cały dzień na zwiedzanie, zakupy itp. Nocujemy w hotelu, a w niedzielę o 8:20 lecimy do Warszawy.

 

Koszt: 2500,- (przy cenie biletu lotniczego 600 PLN). Jeśli bilety podrożeją, cena za wyjazd też wzrośnie.

 

W cenie: przelot do Aten w obie strony, dwa noclegi w Atenach, pięć noclegów w Edipsos, lekkie śniadania, dwie godziny porannej jogi od niedzieli do piątku oraz organizacja wyjazdu.

 

W cenie nie uwzględniamy: przejazdów z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, taksówek lub innych przejazdów w Atenach, przejazdu autobusem Ateny / Edipsos i Edipsos / Ateny (ok. 30 euro na osobę w jedną stronę), kosztu promu (4-5 euro w jedną stronę), posiłków i ewentualnych dodatkowych wycieczek indywidualnych.

 

Jeśli podoba się Wam nasz grecko-jogiczny pomysł ze smakiem pomarańczy i relaksem w gorących źródłach w tle, proszę prześlijcie nam maila z informacją. Jeśli uda nam się zebrać sześć chętnych osób to… hura – jedziemy! Bilety są jeszcze tanie, więc szybka decyzja się opłaca.

 

Zgłoszenia i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

20160405 105249

 

 

20160408 185439

 

20161014 134105

 

aidipsos

 

aidipsos7