Jesienny warsztat - ciało w relaksie

 

Zapraszamy na warsztat całkowicie poświęcony nauce głębokiego relaksu oraz bardzo skutecznej regeneracji ciała i umysłu w życiu codziennym wg metody Judith H.Lasater.
 
Data: 28.09.2019
1 sesja 15:00-17:30
2 sesja 17:45-20:15

 

Mówi się ludziom, że mają odpoczywać, ale nie mówi się jak robić to świadomie, aby ciało zareagowało głębokim, prawdziwym relaksem.

Warsztat składa się z 2 sesji.
 
Każda sesja zaczyna się od kilkuminutowej medytacji w siadzie na wałku. Pierwsza część poświęcona jest trzem bardzo wygodnym, odpowiednio podpartym asanom regeneracyjno-relaksacyjnym oraz jednej długiej savasanie. Czas trwania w poszczególnych pozycjach - od 7 do 20 minut, tak by ciało miało czas na dopasowanie się do pozycji i w pełni się zrelaksowało i odprężyło.
 
Druga część składa się z podpartych i wygodnych pozycji odwróconych oraz wygięć w tył.
 
We wszystkich pozycjach bardzo ważne jest prawidłowe ułożenie głowy i szyi jak również zapewnienie ciepła dłoniom i stopom.

 

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich spragnionych relaksu, także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w jodze. Zapraszamy szczególnie tych, którzy są zmęczeni, zestresowani, wyczerpani oraz tych, którzy przez 3 godziny chcą robić nic, aby skutecznie odpocząć.


Więcej o metodzie:

RESTORATIVE YOGA - regeneracja, relaksacja, przywracanie sił.
 
Założeniem Jogi Restorative jest wprowadzenie ćwiczącego w stan głębokiego relaksu poprzez odpowiednie ułożenie i podparcie ciała różnymi pomocami do jogi (kocami, wałkami, klockami) tak, aby żaden mięsień nie pracował. Ciało ma wówczas szansę na wejście w stan kojącego relaksu, co przekłada się na wyciszenie myśli i uspokojenie emocji. Joga Restorative to relaksacyjne warianty klasycznych asan. Joga Restorative ma na celu otwieranie ciała, a nie rozciąganie go czy wzmacnianie.
 
Regularna praktyka Jogi Restorative łagodzi skutki chronicznego stresu, niweluje niecierpliwość, frustrację, irytację, złość, napięcie mięśniowe, ból głowy. Głęboki relaks umożliwia odnowę fizyczną, psychiczną i duchową.


Prowadzi OLIWIA JAKUBIK - instruktorka technik i metod relaksacyjnych, jedna z trzech dyplomowanych nauczycielek w Polsce Jogi Restorative wg metodyJudith.H.Lasater
oraz certyfikowana nauczycielka Jogi Iyengara w stopniu Intro II.

 
Cena: 150 zł za dwie sesje / 80 zł za jedną sesję
 
Zapisy: Oliwia Jakubik
tel: 530 024 323
 
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł na konto:
43 1160 2202 0000 0002 0043 1712
z dopiskiem: Joga Restorative
*zaliczka jest bezzwrotna
 
Zapraszamy 
OgrodyOliwii i Shakti Szkoła Jogi

 

 

restorative