Joga w Celestynowie

lato z joga

Serdecznie zapraszam Was na letnie spotkania z jogą w Celestynowie.

Wyprowadziłam się z Warszawy, by być bliżej natury. Mieszkam teraz w domu z ogrodem, w Celestynowie, miejscowości otoczonej Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. 

W ciągu letnich miesięcy chciałabym Wam tu zaproponować kilka jogicznych spotkań. W programie sesja jogi, pranajamy i medytacji, w domu lub ogrodzie, potem lunch, spacer i podwieczorek.

 

Startujemy o g. 9:30 od dobrej kawy, o 10:00 rozpoczniemy sesję asan, która potrwa dwie godziny. Pomoce do ćwiczeń są na miejscu, dobrze jest mieć tylko własną matę. Po siawasanie i krótkiej przerwie przeprowadzę godzinną sesję pranajamy i medytacji. Około 13:30 zjemy w ogrodzie wegetariański lunch. Po obiedzie krótka siesta na kocyku lub w hamaku, a potem spacer do lasu. Niedaleko domu znajduje się Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz ścisły rezerwat przyrody. Kto był, ten już wie. Szykujcie wygodne buty. Po spacerze herbatka i pogawędki.

 

Mam nadzieję, że zachęciłam Was tym krótkim opisem. 

 

Termin pierwszego spotkania to sobota, 18 lipca.

 

Koszt sesji jogi wynosi 70 zł. 

 

Zgłoszenia przesyłajcie do max. 15.07.2020 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Obiad pomyślany jest w formie zrzutkowej, jako szwedzki stół. Proszę, by każdy z Was przygotował jakiś swój smakołyk.

 

Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce w cichym, zielonym Celestynowie.

Agnieszka