Warsztat z Ewą Wardzałą

 glowneewawww

 

Warsztat z Ewą Wardzałą: „Tchnienie życia. Rzecz o pięciu wiatrach, które wprawiają ciało w ruch.”

13 – 14 marca 2021

 

Miejsce: 

Miejsce: Zespół Szkół Specjalnych, ul. Elektoralna 12/14, Warszawa

 

Pięć energii życiowych ożywia nasze ciało. Umiejscawiając się i działając w różnych obszarach ciała kierują i odpowiadają za różne procesy życiowe. Czasem są splątane. Kiedy poprzez praktykę jogi uwrażliwiamy się na nie, rozplątujemy, stwarzamy warunki, by ich przepływ był czytelniejszy – sprzyjamy energii życia, wzmacniamy ją. Co, gdzie i jak? Będziemy chcieli to poczuć."

 

Ewa Wardzała - certyfikowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Senior I. Indianistka, sanskrytolog, dyplomowana w Indiach tancerka i nauczycielka klasycznego tańca indyjskiego. Od 2005 roku systematycznie odwiedza Instytut B.K.S. Iyengara w Punie (RIMYI), gdzie oprócz regularnej praktyki asystuje na lekcjach medycznych, szkoląc się w pracy terapeutycznej. Prowadzi kursy nauczycielskie na poziomie Introductory oraz Junior, przygotowuje nauczycieli do egzaminów indywidualnie, egzaminuje. Prowadzi warsztaty tematyczne w różnych miastach Polski, organizuje wyprawy z jogą do Indii. Prywatnie: uwielbia podróże, fotografuje.

 

Plan zajęć:

Sobota, 13.03.: 10.00-12.30 i 15.30-18.00

Niedziela, 14.03.: 10.00-11.30 pranayama i 12.00-14.30

 

Cena za warsztat: 350 PLN 

 

Zapisy na warsztat są dokonywane na podstawie zaliczki w wysokości 150 PLN i potwierdzenia wykonania przelewu przesłanego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Zaliczkę należy przesyłać na konto: Bank Millenium 88 11602202 0000 0002 5287 0654, Shakti Yoga Agnieszka Dołengiewicz, tytułem: warsztat z Ewą Wardzałą. Reszta kwoty płatna w szkole, w gotówce, przed rozpoczęciem warsztatu. 

 

Na 10 dni przed rozpoczęciem warsztatu nie przyjmujemy zgłoszeń o wycofaniu udziału w zajęciach. Zaliczka staje się bezzwrotna od 03.03.2021.

 

Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą matę i pasek.