Wyjazd na czerwcowy długi weekend

 glownewww01

Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd na warsztat jogi do pięknego, ustronnego miejsca, otoczonego przyrodą, nieopodal Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. 

Zajęcia będą dostosowane poziomem i dynamiką do potrzeb grupy (liczba uczestników do 15 osób).

Sesje poprowadzi Katarzyna Markowska, nauczycielka jogi metodą B.K.S. Iyengara, uczennica Konrada Kocota, Marka Migały i Romka Grzeszykowskiego. Praktykuje od 2000 roku, prowadzi zajęcia od 2007. Oprócz jogi Kasia zajmuje się teatrem ruchu, jest pomysłodawczynią i współzałożycielką Fundacji Sztuka Ciała. Jej wielką pasją jest natura i rośliny. 

Tak o swoim miejscu – Ośrodku Święty Gaj - piszą gospodarze:

„Mieszkamy i tworzymy w tej malowniczo położonej osadzie, której historia sięga XVI wieku. Gaj z trudem można znaleźć na mapach, leży w dolince, pośród pagórków i lasów. Od strony południowo- zachodniej rozpościera się widok na rozległy obszar Kotliny Kłodzkiej sięgający aż do Gór Stołowych, zaś od strony wschodniej miejscowość graniczy ze Śnieżnickim Parkiem Krajobrazowym. Nasza Osada zwana jest przez mieszkańców Doliną Sześciu Stawów i jak sama nazwa wskazuje, znajdują się tu urocze stawy i rozlewiska. Dzięki swemu położeniu Gaj posiada walory miejsca zacisznego i oddalonego od cywilizacji, gdzie dzika przyroda współistnieje z człowiekiem w sposób harmonijny i zgodny. Przy odrobinie szczęścia można gołym okiem podpatrywać życie dzikich zwierząt.”

 

Więcej informacji oraz zdjęcia znajdziecie na Facebooku:

https://www.facebook.com/OsadaGaj

PROGRAM:

Proponujemy codziennie dwie sesje jogi (poranna 1,5 h; popołudniowa 2h, w tym 30 minut pranajamy) oraz dwa ciepłe, wegańskie posiłki i poranną herbatę.

02.06. (środa) - przyjazd, zakwaterowanie, sesja jogi o 18.00, kolacja

03-05.06. (czwartek-sobota) - poranna herbata 8:00-9:00, joga 9:00-10.30, śniadanie 11:00, czas na wycieczki (nieopodal atrakcyjne Góry Stołowe) i zwiedzanie okolicy, 16.30-18.30 joga, obiadokolacja 19:00, wieczorem - rozmowy, wspólne granie i śpiewanie, możliwy wykład o ziołach.

06.06. (niedziela) herbata 8:00-9:00, joga 9:00-10.30, śniadanie 11:00, wyjazd

Koszt: 1.200 PLN

Osoby zainteresowane proszone są wpłatę zaliczki w wysokości 500 PLN do połowy kwietnia. 

Zaliczkę należy przesyłać na konto: Bank Millenium 88 11602202 0000 0002 5287 0654, Shakti Yoga Agnieszka Dołengiewicz, tytułem: Czerwcówka.

Wyjazd odbędzie się, o ile zgłosi się min. 8 osób. 

Zapewnione będą pomoce do jogi: koce, klocki, wałki i paski. Prosimy, aby każdy uczestnik wziął swoją matę do ćwiczeń.

ZAKWATEROWANIE: 

W pokojach 2-, 4- oraz 5-osobowych, wszystkie pokoje z łazienkami oraz w domku Hobbita (3-osobowym).

DOJAZD:

Z Warszawy GPS pokazuje około 450 km (około 4,5 h jazdy samochodem) – sugerowana trasa prowadzi S8 przez Wrocław, a następnie DK8, komunikacją: pociągiem do Kłodzka, stamtąd możliwość transportu autem.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefon 601097503.

Zapraszamy serdecznie!