Weekend z jogą w Lawendowym Polu

 coverkasiawww

 

Warsztat jogiczny w Lawendowym Polu

17 – 20 marca 2022

WARMIA, NOWE KAWKOWO

 

 

Z radością zapraszamy Was na Warmię, do Lawendowego Pola, na wiosenny warsztat jogi. Lawendowe Pole to znane i kultowe już miejsce w Kawkowie Nowym, założone i prowadzone przez Joannę Posoch, etnografkę, pisarkę i zielarkę. Joanna stworzyła piękne miejsce z sercem i duszą, pachnące lawendą o każdej porze roku. Zapraszamy do wczytania się w historię Lawendowego na www.lawendowepole.pl

 

 

Warsztat poprowadzi Katarzyna Markowska, doświadczona nauczycielka jogi z wieloletnim stażem, współzałożycielka warszawskiej szkoły jogi Shakti. Zajęcia będą przeznaczone dla osób średniozaawansowanych, starannie dobrane do potrzeb grupy. Praktyka będzie się obywać w sali warsztatowej znajdującej się w Lawendowym Muzeum. Zapewniamy sprzęt do ćwiczeń taki jak paski, koce, wałki i krzesła.

 

 

O wyżywienie naszej grupy zadba Joanna, właścicielka Lawendowego: rano serwuje lekkie jogiczne śniadanie, kawę i herbatę, a w ciągu dnia dwa ciepłe i zdrowe wegetariańskie posiłki. O wszelkich dietach i ograniczeniach żywieniowych należy nas wcześniej poinformować.

 

 

Plan warsztatu:

17.03., czwartek

16-17:30 zakwaterowanie

17:30-19:30 joga

20:00 kolacja

 

 

18-19.03., piątek - sobota

8:00 śniadanie

9:30 – 11:30 joga

12:00-13:00 pranajama / medytacja

13:30 obiad

17:00-19:00 joga

20:00 kolacja

 

 

20.03., niedziela

8:00 śniadanie

9:30-11:30 joga

12:00 obiad

ok. 13 zakończenie

 

 

W Lawendowym Polu są trzy możliwości zakwaterowania: 

 

- po trzy osoby w każdym z dwóch nowych domków

- pięć osób w Domku Wiedźmy 

- dwie osoby w białym pokoju w głównym domu

 

 

W domu gospodarzy znajduje się duży pokój z łazienką i wyposażoną kuchnią. Mieści do trzech osób, wyposażony jest w jedno duże łóżko podwójne i jedno łóżko pojedyncze. 

O szczegółach zakwaterowania można poczytać tutaj: https://lawendowepole.pl/rezerwacja/

 

 

Niedaleko Lawendowego znajduje się cała masa niezwykłych miejsc, stworzonych przez ludzi, którzy wybrali nietypowy, interesujący i inspirujący styl życia. Pod poniższym linkiem znajdziecie informacje, gdzie można się udać w okolicy Lawendowego w przerwach między zajęciami jogi: https://lawendowepole.pl/fajne-miejsca-blisko-nas/

 

 

A tutaj jeszcze kilka słów o Kasi Markowskiej: nauczycielka jogi metodą BKS Iyengara. Praktykuje od 2000, prowadzi zajęcia od 2007. Ukończyła kurs nauczycielski u Konrada Kocota, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli w Polsce. Prowadzi grupy dla dorosłych, zajęcia indywidualne, w firmach i zajęcia online. Nauczała także młodzież (zajęcia w szkole im. Jerzego Grotowskiego), studentów, także obcojęzycznych (Szkoła Wyższa im. Łazarskiego), dzieci (zajęcia w DK w Józefowie) oraz Seniorów (zajęcia organizowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku). Współprowadzi i prowadzi samodzielnie grupy wyjazdowe. Prowadzi także jogę po angielsku. Współtwórczyni warszawskiej szkoły Shakti (2014).Oprócz jogi zajmuje się teatrem ruchu. 

 

kasia

 

Koszt wyjazdu: 1.100 PLN od osoby.

Grupa będzie kameralna, do max. 12 osób.

 

Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

W razie zainteresowania wzięciem udziału w naszym warsztacie prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł. Nr konta: Shakti Yoga, Agnieszka Dołengiewicz 98 1050 1025 1000 0097 1240 2297, wpłata tytułem „Lawendowe”.