Wakacje z jogą

 

gaja2024www

 

LATO 2024!

 

TYGODNIOWY WARSZTAT JOGI, PRANAJAMY I MEDYTACJI W LEŚNICZÓWCE GAJA NA MAZURACH

 

Plany wakacyjne czas zacząć! Zapraszam Was do leśniczówki Gaja na Warmii na tygodniowy wyjazd z jogą, pranajamą i medytacją.


Co: kurs jogi, 2 sesje jogi rano i wieczorem, sesja pranajamy i medytacji, wykłady z filozofii jogi.


Gdzie: Leśniczówka Gaja

https://lesniczowkagaja.pl/

https://www.facebook.com/lesniczowkagaja

 

Kiedy: 7 dni, 28.07-04.08

 

Wyżywienie:  

Pyszne, zdrowe, ekologiczne wegetariańskie jedzenie przygotowywane z sercem przez właścicielkę leśniczówki Małgosię, która specjalizuje się w daniach wegańskich i wegetariańskich. 

Posiłki mogą być bez glutenu, laktozy i cukru.

Za dodatkową opłatą można otrzymać również posiłki bez artykułów spożywczych powodujących alergie. Prosimy tylko o powiadomienie nas na tydzień przed przyjazdem.

 

Atrakcje przydomowe:

grill, ognisko (drewno i węgiel dodatkowo płatne), dwa rowery (gratis). Główną atrakcją leśniczówki jest jej ciche i spokojne położenie, z dala od innych zabudowań, na skraju puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, do której zapraszamy na długie spacery, grzyby, obserwacje zwierząt. Od ostatniego tygodnia sierpnia do końca września odbywa się w okolicy rykowisko jeleni, doskonale słyszalne również w leśniczówce. 

 

Gościom gospodarze mogą zaproponować wieczór peruwiański, jako że właścicielka leśniczówki spędziła wiele lat w dawnym kraju Inków. Posiada olbrzymią wiedzę nt. kultury tego kraju, przygotowuje dania peruwiańskie, pokazuje zdjęcia, opowiada o wyprawach, które wciąż organizuje, częstuje herbatą z ziół peruwiańskich. Koszt prezentacji 150 zł/od grupy.

Na zamówienie gospodarze organizują autorskie warsztaty kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Kuchnia Leśniczówki stała się znana ze swoich kreatorskich przepisów. Cena do uzgodnienia.

Wieś Kaborno, obok której leży Leśniczówka, jest wsią warmińską z wieloma zabytkowymi chatami. Proponujemy spacer po niej oraz wizytę w jednym z domów, który został zachowany w niezmienionym stanie od końca XIX w. Istnieje też możliwość zamówienia mobilnej sauny lub jacuzzi, koncertu gongów, mis, kamertonów, masaży. Współpracują z nami panie prowadzące warsztaty z wyrobu ceramiki, tkactwa, zielarstwa, produkcji mydeł lub kremów, prowadzące vedic art lub naukę malarstwa.

 

Praktykować będziemy jogę wg. metody BKS Iyenagra, zapewniającą wiele korzyści zdrowotnych jak większą odporność organizmu, elastyczność i gibkość, wzmocnienie struktury mięśniowej i redukcję napięcia. Wszystkie pomoce do jogi będą zapewnione. 

 

Dodatkowo będziemy praktykować pranajamę czyli świadome oddychanie oraz medytację, praktyki tonizujące system nerwowy, wyciszające i regenerujące. Dzięki tak kompleksowej praktyce odkrywamy, czym naprawdę jest połączenie umysłu, ciała i ducha. W wolnym czasie nie zabraknie spacerów pośród lasów i łąk oraz orzeźwiających kąpieli w strumieniach.

 

Cena: 2550 PLN (w tym 7 noclegów, 3 pełne posiłki dziennie, 2 sesje jogi, sesja pranajamy i medytacji, wykłady z filozofii jogi, organizacja). 

 

Istnieje możliwość zaproszenia osób towarzyszących, które nie praktykują jogi. Cena za pobyt z wyżywieniem to 2050 PLN. 

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztacie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł na konto: Shakti Szkoła Jogi Agnieszka Dołengiewicz 88 1160 2202 0000 0002 5287 0654

 

Mała kameralna grupa, z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Warsztat prowadzi Agnieszka Dołengiewicz, nauczycielka jogi z 20 letnim doświadczeniem, założycielka Shakti Szkoły Jogi w Warszawie.