Joga dla firm

 joga dla firm www

 

Joga w pracy

 

Shakti Szkoła Jogi zaprasza do współpracy firmy zainteresowane wprowadzeniem do swoich biur profilaktyki zdrowotnej w postaci zajęć z jogi. 

Sesje prowadzone w ramach tej oferty mogą odbywać się w siedzibach zainteresowanych przedsiębiorstw, w dogodnych dla nich godzinach lub w szkole, w której oddajemy na potrzeby sesji jedną z naszych sal. 

 

Instruktorzy prowadzą zajęcia metodą B.K.S. Iyengara. Są to świetnie wyszkoleni trenerzy, stale dokształcający się pod okiem renomowanych polskich i zagranicznych nauczycieli. 

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w j. polskim jak i w angielskim. Ich poziom jest dostosowany do umiejętności uczestników. 

 

Możliwe jest przeprowadzanie sesji indywidualnych lub grupowych, ukierunkowanych na specyficzny problem - zajęcia kręgosłupowe, dynamiczne, praktyki oddechowe i

relaksacyjne.

 

Zalety regularnej praktyki:

- poprawy kondycji psychofizycznej;

- regeneracja sił witalnych;

- zwiększenie zdolności koncentracji i wydajności;

- redukcja poziomu stresu;

- polepszenie umiejętności pracy zespołowej;

- rozwój twórczego potencjału pracowników.

 

Jeśli zajęcia odbywają się w siedzibie firmy, w miarę możliwości staramy się zapewnić ćwiczącym pomoce do wykonywania asan.

 

Zajęcia mogą odbywać się raz w tygodniu lub częściej i powinny trwać 1 h lub 1,5 h. 

 

Opłaty są ustalane indywidualnie. Płatności akceptujemy w formie gotówkowej lub przelewem, a za zajęcia wystawiamy rachunki.

 

Wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się m.in. Ambasada Austrii i warszawskie biuro Amnesty International.

 

Zapraszamy do kontaktu: www.shaktiszkolajogi.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook