Nasza szkoła

Shakti Szkoła Jogi powstała w 2013 roku i oferuje zajęcia z jogi metodą B.K.S. Iyengara. Jej celem jest propagowanie filozofii i praktyki jogi oraz zdrowego stylu życia. Znajduje się w centrum Warszawy, w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ul. Lwowskiej i dysponuje dwoma pięknymi, klimatycznymi i w pełni wyposażonymi salami do ćwiczeń. 

 

 

Szkoła angażuje dyplomowanych nauczycieli jogi. Panuje w niej przyjacielska i partnerska atmosfera. Instruktorzy do każdego ucznia podchodzą indywidualnie, z poszanowaniem dla ich potrzeb i możliwości. Zajęcia są skierowane do osób na każdym poziomie zaawansowania, a reguły określające każdy poziom pomyślano tak, by dawały uczniom możliwość systematycznego rozwoju na ścieżce jogi. W planie zajęć, oprócz sesji poświęconych asanom, znajdują się także zajęcia z pranajamy i medytacji. Dwa razy w tygodniu oferujemy zajęcia w języku angielskim, a w soboty prowadzona jest regularna grupa dla dzieci. W naszym planie zajęć znajdują się także zajęcia z jogi dynamicznej (joga funkcjonalna).

 

 

W szkole regularnie odbywają się warsztaty z instruktorami posiadającymi wysokie stopnie nauczycielskie, z Polski i zza granicy. 

 

 

Działalność Shakti obejmuje również organizację wykładów o szeroko pojętej filozofii jogi oraz wyjazdów szkoleniowo-kulturoznawczych w Polsce i w Indiach.

Szkoła znajduje się w centrum Warszawy, tuż przy Placu Konstytucji. Łatwo do nas dotrzeć metrem (stacja Politechnika), autobusem czy tramwajem.

 

Shakti Szkoła Jogi, ul. Lwowska 17 / 19 (IV piętro), 00-660 Warszawa

 

 collage wynajem\