Joanna Paczewska

joanna paczewska

 

 

Nauczycielka jogi dla dzieci. Jogę praktykuje jogę od 2015 roku. Jest absolwentką podyplomowych studiów AWF na wydziale rehabilitacji, kierunek Relaksacja i Joga. Uczestniczyła w warsztatach jogi dla dzieci. Ukończyła także studia filozoficzne w Uniwersytecie Wrocławskim. Jogą zainteresowała się szukając dodatkowej pomocy w rehabilitacji córki. Terapia jogą okazała się dla Zosi czymś więcej niż tylko korektą wady postawy i wzmocnieniem mięśni kręgosłupa. Dodatkowe korzyści dla dziecka płynące z praktykowania jogi to rozwijanie motoryki, gibkość, koordynacja ruchowa, poprawa koncentracji i skupienia uwagi, kształtowanie cierpliwości, sposób na rozładowanie emocji, nauka samodyscypliny. A także bardzo ważny element - wzrost wiary w siebie, samoakceptacji.