Majówka z jogą w Wodyniach 2024

 foto glowne majowka z joga wodynie

 

MAJÓWKA Z JOGĄ

PRZYSTANEK GORZELNIA, WODYNIE 01-05.05.2024

 

kiedy: 4 doby, 01.05-05.05.2024

 

gdzie: www.przystanekgorzelnia.pl to niesamowite i szczególne miejsce! odrekonstruowana stara gorzelnia, miejsce z klasą, stworzone z ogromnym sercem i sentymentem do historii rodzinnej, z wszystkimi udogodnieniami i niesamowitym klimatem i wygodną przestronną salą do jogi. Wieś Wodynie - Kraina „Nocy i dni” Na terenie Gminy Wodynie powstały sceny jednego z największych dzieł polskiej kinematografii tj. ekranizacji powieści Marii Dąbrowskiej „Noce i dnie”. Reżyser Jerzy Antczak zaadoptował te tereny na filmowy Serbinów. Wieś Wodynie to przepiękne miejsce na długie spacery, przez malowniczy park podworski z alejami szerokich pasów starodrzewia: lip, jesionów, klonów, kasztanowców, jabłoni, wiązów polnych, buków, brzóz i dębów, to romantyczne polany widokowe, rozległe pola, oraz piękne stawy i okoliczne lasy.

 

co: MAJÓWKA Z JOGĄ, dwie sesje jogi rano i wieczorem, poranna medytacja, praktyka pranajamy - pogłębionego oddechu, wprowadzenie do medytacji, wykład z filozofii jogi. Wszystkie zajęcia prowadzi Agnieszka Dołengiewicz, dyplomowana nauczycielka z dwudziestoletnią praktyką, założycielką Shakti szkoły jogi z Warszawy. Organizatorka wypraw kulturoznawczych i rozwojowych do Indii. 

 

program: 

 

01.05 środa, przyjazd i zakwaterowanie od g. 15:00 o g. 17-18:30 sesja jogi, 19 wspólna kolacja.

02.05 – 04.05,, 8.30 lekkie śniadanie i kawa, 9.30 medytacja, 10-12.00 joga, 12.30 obiad, po obiedzie czas wolny, 17:30-19:30 joga, 19:45 kolacja

05.05 niedziela, 9.00 śniadanie, 10-12:00 joga i medytacja, 12:30 obiad,

 

* wspaniała bogata kuchnia wegetariańska z dwoma gorącymi posiłkami dziennie i lekkim śniadaniem przygotowywana na miejscu przez gospodarzy z produktów świeżych i ekologicznych, będzie bardzo obficie i pysznie.

 

atrakcje w okolicy: 1) muzeum Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, 2) Jeruzal (tam kręcono serial "Ranczo 3) "Farmę edukacyjną" w Lipinach, 4) Można wybrać się na pływanie kajakami lub rowerami wodnymi po Świdrze (Dworek IZYDORY),5) Jazda konna w Ośrodek Jeździecki Folwark Wodynie, 6) Pałac Ogińskich w Siedlcach,7) Pałac Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim, Dom Pracy Twórczej w Reymontówka

 

koszt : 1800 pln. w cenie zawarte jest zakwaterowanie ( standard pokojów i ośrodka możecie zobaczyć na stronie ośrodka), 2sesje jogi dziennie, medytacja prowadzona, 2 ciepłe wegetariańskie posiłki dziennie i lekkie śniadanie typu owsianka oraz kącik kawa i herbata.

 

zgłoszenia prosimy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . potwierdzeniem zgłoszenia uczestnictwa w warsztacie będzie wpłata zaliczki w wys. 500zł na konto Shakti Szkola Jogi Agnieszka Dołengiewicz 88 1160 2202 0000 0002 5287 0654