BHRYGU JOGA W SHAKTI SZKOLE JOGI

 

 

PROGRAM WIZYTY BRACI BHADURY W POLSCE:

 

Wykład i konsultacje ajurwedyjskie i astrologiczne* w KRAKOWIE

„Bhrygu joga według metody Brahmaczinta”

10 czerwca 2015, godz. 18:00 – 21:00

Ośrodek Bhakti Jogi, Kraków, ul. Traugutta 4

tłumaczenie: Filip Ruciński

 

*Dla chętnych istnieje możliwość umówienia się z dr Jayantem K. Bhadury na konsultacje ajurwedyjskie i/lub z aczarją Hemantem K. Bhadury na konsultacje astrologiczne. Konsultacje te są dodatkowo płatne (150 PLN każda konsultacja z osobna). Zgłoszenia przyjmowane są do 1 czerwca 2015 pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Do zgłoszenia wymagane jest przesłanie zdjęcia, podanie imienia i nazwiska oraz miejsca i daty/godziny urodzin.


BHRYGU JOGA W SHAKTI SZKOLE JOGI, WARSZAWA

tłumaczenie zajęć: Filip Ruciński

czwartek, 11.6.                                             

18:00 - otwarty wykład „Bhrygu joga według metody Brahmaczinta ”, wstęp wolny

19:30 - herbata, czaj

20:30 - ćwiczenia praktyczne

 

piątek, 12.6.    

12:00-18:00 - konsultacje astrologiczne i ajurwedyjskie

19:30-22:00 - konsultacje astrologiczne i ajurwedyjskie

 

sobota, 13.6. WARSZTAT BHRYGU JOGA I                                     

9:30-11:00 pranajama czyli ćwiczenia oddechowe w oparciu o podstawowy sanskrycki traktak z hatha jogi „Kompendium Gherandy” // praktyczna wiedza o mantrach: dobroczynne oddziaływanie słowem // ćwiczenia koncentracji na przedmiocie zewnętrznym i na zyciodajnych miejscach w ciele

13:00-16:30 - wykład o bhrygu jodze, teoria i  ćwiczenia praktyczne          

18:00-20:00 - wykład „Podejście bhrygu jogi do ciężkich chorób”  

 

niedziela, 14.6. WARSZTAT BHRYGU JOGA II

9:30-11:00 - pranajama czyli ćwiczenia oddechowe w oparciu o podstawowy sanskrycki traktak z hatha jogi „Kompendium Gherandy” // praktyczna wiedza o mantrach: dobroczynne oddziaływanie słowem // ćwiczenia koncentracji na przedmiocie zewnętrznym i na zyciodajnych miejscach w ciele

13:00-16:00 - bhrygu joga, teoria i ćwiczenia

 

Koszt warsztatu: 300 PLN

Dla osób, które wzięły udział w warsztacie w Nowym Kawkowie, koszt warsztatu 170 PLN. Dla osób posiadających karnet Shakti Szkoły Jogi – 225 PLN. Udział w warsztacie w sobotę – 150 PLN.

Rejestracja na warsztaty – gotówką lub kartą w Szkole lub na podstawie przesłanego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. potwierdzenia wpłaconej zaliczki (200 PLN). Zaliczka jest bezzwrotna.

Dane do przelewu (tytułem „Brahmaczinta”): Bank Millenium 88 11602202 0000 0002 5287 0654, Shakti Yoga Agnieszka Dołengiewicz

Dla chętnych istnieje możliwość umówienia się z dr Jayantem K. Bhadury na konsultacje ajurwedyjskie i/lub z aczarją Hemantem K. Bhadury na konsultacje astrologiczne. Konsultacje te są dodatkowo płatne (150 PLN każda konsultacja z osobna). Zgłoszenia przyjmowane są do 5 czerwca 2015 pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Do zgłoszenia wymagane jest przesłanie zdjęcia, podanie imienia i nazwiska oraz miejsca i daty/godziny urodzin.

 

INFORMACJE O RODZINIE BHADURY:

 

program kawkowo krakow warszawa bez foto-2

program kawkowo krakow warszawa bez foto-3

program kawkowo krakow warszawa bez foto-4

 

Więcej informacji o Bhrygu Jodze tutaj

Zobacz galerię z warsztatów