Warsztat z Romkiem Grzeszykowskim 2021

 romekwww

 

“Bądź tu, bądź teraz”

Warsztat z Romkiem  Grzeszykowskim

2-3 października 2021

 

SĄ JESZCE WOLNE MIEJSCA / UWAGA: ZMIANA MIEJSCA

 

„Chciałbym, aby praktyka jogi pomagała w powrocie do obecności oraz do odczuwania siebie i swoich uczuć. Powinno się to dziać poprzez połączenie uważnego ruchu, oddechu i introspekcji. Chciałbym skierować uwagę moich uczniów na doświadczenia płynące z ciała. A ciało traktować jako metaforę  doświadczeń emocjonalnych. Jak lustro, w którym można się przyjrzeć procesom płynącym poza nurtem świadomości. Do takich doświadczeń będziemy dążyć na warsztacie, na który Was serdecznie zapraszam.” Romek Grzeszykowski

 

Romek Grzeszykowski to założyciel szkoły jogi Sadhana, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Senior Intermediate I. Jogę praktykuje od 1994 roku – w tym czasie przebywał m.in. w Kayvaliadhama Yoga Hospital w Lonavla oraz w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, gdzie asystował w klasach terapeutycznych i kobiecych. Brał udział w kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Faeq Biria z Paryża, Gabriela Gubillaro z Florencji, Lois Steinberg z Chicago i Rajvi Mehta z Bombaju. Ma za sobą ponad 15 000 matogodzin praktyki własnej oraz ok.  15 000 godzin poprowadzonych zajęć. Z ramienia SJIP od 10 lat szkoli nauczycieli w Polsce i za granicą. Jest assessorem podczas egzaminów organizowanych przez SJIP. Uczestniczy w pracach zajmujących się procesami szkolenia oraz ewaluacji zarówno w Polsce jaki i w RMIYI w Punie. Cały czas szkoli się czerpiąc zarówno z jogi jak i z psychologii, coachingu, psychoterapii i superwizji.

 

Plan zajęć:
Sobota, 02.10.: 10.00-12.30 i 14.30-17.00
Niedziela, 03.10.: 10.00-11.30 pranayama i 12.00-14.30

 

Cena za warsztat: 300 PLN

 

Miejsce: Warszawa, szkoła ANYA JOGA, ul. Zygmunta Krasińskiego 35A, 01-784 Warszawa

 

Zapisy na warsztat są dokonywane na podstawie zaliczki w wysokości 150 PLN i potwierdzenia wykonania przelewu przesłanego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Zaliczkę należy przesyłać na konto: Bank Millenium 88 11602202 0000 0002 5287 0654, Shakti Yoga Agnieszka Dołengiewicz, tytułem: warsztat z Romkiem Grzeszykowskim. 

Reszta kwoty płatna w gotówce przed rozpoczęciem warsztatu.

 

Na 10 dni przed rozpoczęciem warsztatu nie przyjmujemy zgłoszeń o wycofaniu udziału w zajęciach. Zaliczka staje się bezzwrotna od 22.09.2021.

 

Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą matę i pasek.